لوگوی سایت

کارتن اسباب کشی

کارتن اسباب کشی یک زیر مجموعه از کارتن است که برای بسته بندی و اسباب کشی کاربرد دارد، این کارتن باید از ترکیب کرافت و فلوت درجه یک باشد که ساختاری محکم داشته باشد به همین منظور برای اسباب کشی به هیچ عنوان کارتن سه لایه پیشنهاد نمیشود و تمامی کارتن های چلسی بار پنج لایه دورو کرافت با فلوت درجه یک میباشد .

حالا چرا فلوت درجه یک : فلوت درجه یک فاقد مواد ضایعاتی بوده به همین دلیل بوی بد نمیده و حالت نرم خمیدگی در کارتن در اثر پرکردن بوجود نمیاد. استفاده از کارتن اسباب کشی مناسب می تواند به میزان خیلی زیادی در حفظ و ایمنی وسایل شما در جابجایی تاثیر داشته باشد به همین دلیل از اهمیت شایانی در ضمینه بسته بندی برخوردار است.

صادقانه و خیلی خودمونی میگم : اگه وسایلتون براتون اهمیت داره توو این شرایط اقتصادی مهم ترین بخش اسباب کشی انتخاب کارتن مناسب و با کیفیت هستش که متاسفانه در کشور ما این امر مهم رو خیلیا یا نادیده میگیرن یا شرکت درستی رو برای خرید کارتن انتخاب نمیکنن و یه ضرر حداقل یک میلیون تومنی رو تجربه میکنن.

تذکر: اگر کارتنی خریداری کردید که بوی بد میداد!! یعنی از فلوت درجه دو و سه استفاده شده حتماا از دست کش استفاده کنید به دلیل وجود مواد شیمیایی و استفاده از فضولات مرغ در ساختارش برای شما میتونه حساسیت و مریضی پوستی بوجود بیاره از جمله شایع ترین آن ها کهیر ، قارچ پوستی هستش که سلامت شمارو امکان داره درگیر خودش کنه.

کارتن اسباب کشی پنج لایه

چلسی بار با ترکیب کرافت ، سه لایه فلوت درجه یک BC، کرافت در ساختار کارتن جهت بسته بندی و اسباب کشی استفاده میکند با سود کمتر و کیفیت بالا طی دو دهه تولید و عرضه مستقیم رضایت مشتریان و دوستان زیادی رو کسب کردیم و از اینکه به ما اعتماد کردید صمیمانه خرسند هستیم . 

ما نمیگیم بهترینیم ایراد هایی بر ما نیز وارد هست ولی این اطمینان رو بهتون میدم که در ایران با کیفیت ترین کارتن رو ما با برند کارتن کات در سایز های تخصصی در ضمینه اسباب کشی عرضه میکنیم.

جهت اطلاع عموم اعلام میکنم با یک سال فروش در دیجی کالا، پر فروشترین کارتن اسباب کشی در دیجی کالا و کسب صدها نظر رضایت از خریداران، این قول رو میدم تجربه خرید خوبی رو خواهید داشت.

انواع ورق کاغذ و تاثیر آن در کیفیت کارتن اسباب کشی

کرافت : گرانترین نوع کاغذ است که در ایران تولید نمیگردد و بهترین کرافت در آسیا مطعلق به کرافت کشور روسیه میباشد ، کاغذ کرافت مقاومترین نوع در برابر تحمل وزن و رطوبت میباشد به همین دلیل مناسب ترین نوع درضمینه بسته بندی میباشد.

تسکرافت: نوعی کاغذ ترکیبی هستش که از کیفیت و مقاومت پایین تری نسبت به کرافت برخورداره و در اثر فشار میترکه یعنی در برابر فشار سطح مقطعی سریعاا میترکه شما با انگشت بهش ضربه بزنید پوسته به راحتی پاره میشه ولی متاسفانه دیده شده برای سود بیشتر از این نوع ورق حتی در لایه بیرونی کارتن استفاده شده .

لاینر: کاغذ با کیفیت پایین که شما آن را با دفتر کایی میندازه که میتونم بگم برای کارتن اسباب کشی یک فاجعه هستش ، میتونم به جرعت بگم اگه با شکستنی جات پر بشه بعد از حمل با یه جعبه لح شده پر از شیشه خورده مواجه خواهید بود.

میزان مقاومت انواع فلوت بسته به کیفیت

فلوت ها از نظر شکل دارای انواع مختلفی هستند ولی قسمت مهمترش کیفیت این ساختار هستش که به سه درجه تقسیم بندی میشود 

فلوت درجه یک: فاقد هرگونه مواد ضایعاتی با مقاومت و خط برش صاف هستش

فلوت درجه دو : استفاده از مواد ضایعاتی درای بو با خط برش خرده ریزه دار

فلوت درجه سه : استفاده از مواد ضایعاتی با درصد بالا، بوی شدید و خردگی شدید

مناسب ترین سایز کارتن برای اسباب کشی

مناسب ترین سایز نسبت به نوع وسایل بسته بندی باید انتخاب بشه، یعنی سایزی وجود نداره که شما برای همه وسایلتون بتونید استفاده کنید ازش ، کارتن های ما چیزیشون نمیشه خیالمون راحته ولی هنگام حمل قطعاا به مشکل میخورید ، مثلااا در کارتن 60 در 40 شما کتاب پرکنید کیه که بتونه ببره این کارتن 80 کیلوگرمی رو؟!!

کارتن با طول 57 عرض 37 ارتفاع 32 ( مخصوص کتاب و شکتنی جات خورده ریز)

کارتن با طول 70 عرض 30 ارتفاع 35 (مخصوص زونکن  و شکتنی جات خرده ریز)

کارتن با طول 60 عرض 40 ارتفاع 40 (مخصوص شکتنی جات و وسایل آشپزخانه)

کارتن با طول 60 عرض 50 ارتفاع 50 (مخصوص لوستر و لوازم دکوراتیو ، دیجیتال)

پیمایش به بالا